Logo Zásilkovna

Síť výdejních míst po ČR a SR pro uložení a vyzvednutí vaší zásilky. Téměř 3 000 výdejních míst v České republice. Pouze pro menší zásilky o max. hmotnosti 5 kg a délce nejdelší strany 70 cm. Na pobočkách Zásilkovny lze platit kartou. Sledování zásilek on-line. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní vám bude zaslána SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

  • Přehled výdejních míst je několikrát denně aktualizován, abyste v našem košíku našli vždy jen aktuálně otevřené výdejny. I tak se může stav, že se po vaší objednávce může vybrané výdejní místo uzavří, zejména z důvodu přeplněné kapacity. O takovém stavu vás vždy telefonicky kontaktujeme s nabídkou nejbližšího výdejního místa. Objednávky je možné hradit dobírkou.
Doprava na výdejní místa Zásilkovny Platba převodem Platba dobírkou
Zásilkovna do 5 kg 59 Kč   79 Kč

Doprava a platba - Exilshop.cz  = Možnosti dopravy a plateb :: Rodinná firma Pleva

Přepravní služba DPD dříve Geis nabízí spolehlivou a rychlou přepravu. Přeprava balíků do 31,5 kg v rámci České republiky, kdy příjemcem je firma nebo soukromá osoba.  Maximální obvodová délka (2x šířka + 2x výška + 1x délka) zásilky nesmí přesáhnout 300 cm.  Zásilka Vám bude doručena na Vaší dodací adresu většinou následující pracovní den. 

Doprava PPL v rámci ČR Platba převodem Platba dobírkou
PPL do 31,5 kg  (max. rozměry 120x60x60 cm) 110Kč 140 Kč

Od částky 1500Kč včetně DPH je dopravné zdarma 

Zásilku DPD si můžete přesměrovat nebo rovnou nechat zaslat i na výdejní místo 

ceny dopravy | e-shop Naturis.cz  =VÝDEJNÍ MÍSTA

Jedno z výdejních míst  je i naše kamenná prodejna v Nové ulici 17. Balíky od nás si tam samozřejmě nenechávejte zaslat, ale můžete vyzvednutí zásilky jiného dodavatele spojit s nákupem od nás.