Firma Kontakt elektronik spol. s r.o. je obchodní společnost, založena již v roce 1993. Cílem společnosti je zajistit zákazníkům moderní a kvalitní elektronické součástky, napájecí zdroje, baterie a akumulátory, měřící přístroje, pájecí techniku a další dílenské vybavení pro elektroniku. Dlouhodobou spoluprací s tuzemskými i zahraničními dodavateli jsme si vybudovali dlouhodobé partnerské vztahy, a můžeme tak uspokojovat různorodé potřeby zákazníků z řad profesionálů i amatérských příznivců elektroniky. 

Našimi zákazníky jsou zejména:

výrobní firmy v regionu, pro které kompletujeme dodávky různých komponentů a součástek
servisní firmy 
koncoví spotřebitelé  

Naše hodnoty

Na prvním místě jsou pro nás potřeby našich zákazníků.
Dodržování podnikatelské etiky a férové jednání jsou pro nás samozřejmostí.
Naši zaměstnanci jsou tu především pro Vás.

Naše poslání

Naším cílem je zajistit zákazníkům pružnou dodávku kvalitních elektronických komponent.
Sortimentem orientovaným na nejmladší generaci podporujeme zájem o techniku  

Proč nakupovat u nás?

Již od počátku své existence jsme se zaměřili na široké spektrum zákazníků. Od běžných spotřebitelů, kteří hledají nějaký zajímavý a cenově přístupný elektrotechnický výrobek, přes „bastlíře“, školy a drobné živnostníky, až po nákupčí velkých výrobních firem, pro které kompletujeme dodávky strategických součástek od různých dodavatelů a značně jim tak šetříme čas. 

Na jedno místě si můžete objednat a nakoupit nejen součástky pro svůj budoucí výrobek, ale též veškeré potřebné nářadí a nástroje, které ke své činnosti budete potřebovat. Pro ty, kteří dávají přednost již hotovým výrobkům, můžeme nabídnout celou řadu finálních produktů. 

Naše zboží si můžete vyzvednout na naší kamenné prodejně v centru Českých Budějovic.